Regulamin

Jesteśmy otwarci na komentowanie naszych wpisów i chętnie zapoznamy się z odmiennym punktem widzenia. Natomiast nie możemy pozwolić na publikowanie wszystkiego, co tylko potencjonalnemu czytelnikowi wpadnie do głowy. Blog będzie tworzył pewne miejsce dla społeczności o które będziemy dbali jak najlepiej, ponieważ stanowi on dla nas ogromną wartość – nie pozwolimy na jakiekolwiek nieuporządkowania. Przejdźmy zatem do spraw organizacyjnych:

  1. Myśl samodzielnie – nie wszystkie informacje i wskazówki będą dla Ciebie pomocne. Często okażą się przydatne dopiero po odpowiednim przekształceniu lub zmodyfikowaniu: każdy z nas jest inny, posiada inne doświadczenia, przeżycia, predyspozycje, znajduje się w innej sytuacji i na innym etapie. Może też okazać się, że skorzystasz z porad i przemyśleń dopiero o wiele później.
  1. Nie wywyższamy się – jesteśmy świadomi, że w wielu sprawach nasze doświadczenie i wiedza są na innym poziomie, dlatego jeżeli masz spory bagaż doświadczeń, to chętnie poznamy Twój punkt widzenia – nauka od innych doświadczonych praktyków jest dla nas czystą przyjemnością!
  1. Blog – będziemy publikowali wskazówki i dzielili się doświadczeniem z myślą o polepszeniu jakości życia innych osób z szeroko rozumianego rozwoju osobistego w dziedzinach: relacji, przedsiębiorczości, finansów, języka angielskiego i nie tylko. Wszystko robimy w oparciu o Boże Słowo – przekonaliśmy się o Jego wartości – jest maksymą i najlepszą inwestycją.

Nie lubimy spamu, niepotrzebnego dyskutowania i obrażania, dlatego będą kasowane i moderowane komentarze:

  1. Nie trzymające poziomu kultury – zanim cokolwiek napiszesz zastanów się, czy chciałbyś usłyszeć to od drugiej osoby. Masz prawo do swojego zdania, natomiast nie będziemy uznawali i tolerowali zachowań, które nie mieszczą się w granicach dobrego smaku i zdrowego rozsądku.
  1. Toksyczne, złośliwe i mające na celu poniżenie.
  1. Nie związane z tematem wpisu.
  1. Będące spamem (linki do stron, reklamy).