Regulamin

Jestem otwarty na komentowanie moich wpisów i zawsze chętnie zapoznam się z odmiennym punktem widzenia. Natomiast nie pozwolę na publikowanie wszystkiego, co tylko wpadnie komuś do głowy… Blog będzie tworzył pewne miejsce dla społeczności o które będę dbał, ponieważ stanowi on dla mnie ogromną wartość – nie pozwolę na jakiekolwiek nieuporządkowanie. Przejdźmy zatem do rzeczy:

  1. Myśl samodzielnie – nie wszystkie informacje i wskazówki będą dla Ciebie pomocne. Często okażą się przydatne dopiero po odpowiednim przekształceniu lub zmodyfikowaniu: każdy z nas jest inny, posiada inne doświadczenia, przeżycia, predyspozycje, znajduje się w innej sytuacji i jest na innym etapie. Może też okazać się, że skorzystasz z porad i przemyśleń dopiero za rok lub kilka lat później!
  1. Nie wywyższam się – jestem świadomy, że w wielu sprawach moje doświadczenie i wiedza są na innym poziomie, dlatego jeżeli masz spory bagaż doświadczeń, to chętnie poznam Twój punkt widzenia – nauka od innych doświadczonych praktyków jest dla mnie czystą przyjemnością!
  1. Blog – będę publikował wskazówki i dzielił się doświadczeniem z myślą o polepszeniu jakości życia innych osób z szeroko rozumianego rozwoju osobistego w dziedzinach: relacji, przedsiębiorczości, finansów, języka angielskiego i nie tylko. Wszystko tworzę w oparciu o Boże słowo – przekonałem się o Jego wartości – jest maksymą i najlepszą inwestycją jaka istnieje.

Nie lubię spamu, niepotrzebnego dyskutowania i obrażania, dlatego będą kasowane i moderowane komentarze:

  1. Nie trzymające poziomu kultury – zanim cokolwiek napiszesz zastanów się, czy chciałbyś usłyszeć to od drugiej osoby. Masz prawo do swojego zdania, natomiast kompletnie nie uznaję i nie będę tolerował zachowań, które nie mieszczą się w granicach „dobrego smaku” czy zdrowego rozsądku.
  1. Toksyczne, złośliwe i mające na celu poniżenie.
  1. Nie związane z tematem wpisu.
  1. Będące spamem (linki do stron, reklamy).