Współpraca i wsparcie

Jeżeli chcesz dołączyć do wspierających naszą działalność, będziemy bardzo wdzięczni. Wszystkie udostępnione materiały (oprócz projektów biznesowych) są całkowicie za darmo i tak będzie zawsze, jednak nie jesteśmy w stanie samodzielnie zrealizować wszystkiego bez pomocy Wszechmocnego, dlatego chcielibyśmy prosić o modlitwę, ponieważ błogosławieństwo Wszechmogącego jest dla nas najważniejsze.

Można również wspomóc nas finansowo poprzez jednorazowe wpłaty lub stałą, comiesięczną pomoc w dowolnej kwocie (np. dziesięcina). Nasza działalność wiąże się z licznymi kosztami (montaż filmów, grafika, utrzymanie strony internetowej, zrealizowanie potrzeb serwerowych, opłaty związane z wynagrodzeniem pracowników), dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych pomocą na adres e-mailowy:

kontakt@bogatyrozwoj.pl

Nasza strona nie mogłaby powstać bez wsparcia naszych przyjaciół. Dzięki ich talentom, zaangażowaniu i hojności będziemy mogli docierać do społeczności na całym świecie. Chcielibyśmy w szczególności podziękować:

Ks. Piotr Jasek FDP nasz przewodnik duchowy

Jesteśmy wdzięczni za modlitwę, bezcenne błogosławieństwo i wsparcie merytoryczne. Kochamy Cię.

Łukasz Kaczmarek i Mateusz Borkiewicz projekt strony internetowej

Dziękujemy za wasze zaangażowanie i życzliwość – bez tego nie moglibyśmy rozbudowywać strony w tak wspaniałej atmosferze.

Magdalena Kaczmarek projekty graficzne

https://www.facebook.com/biograficzka/

Wielkie dzięki za każdą pomoc i grafikę.

 Tomasz i Joanna Babral

www.gajaiprzyjaciele.com

Bez waszego wsparcia nie udałoby się tak szybko wszystkiego utworzyć. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie i pomoc! Dziękujemy!

Stowarzyszenie Trampolina Dla Polski, oddział w Zduńskiej Woli

www.trampolinazdunskawola.com

Serdeczne dzięki za to, że jesteście. Za każde wsparcie i pomoc w udostępnieniu miejsca do pracy.