o Bogatym Rozwoju

Dlaczego Bogaty Rozwój? Nie można było jakoś inaczej?

 

Naszą misją jest pomoc ludziom w odkryciu ich powołania „przeznaczenia” i prowadzenie w dziedzinie szeroko rozumianego rozwoju osobistego, mając na celu wszystkie kluczowe płaszczyzny życiowe.

 

Podążamy za prawem wzrostu na wzór pierwszego polecenia Stwórcy:

„bądźcie płodni, mnóżcie się i zaludniajcie ziemię oraz czyńcie ją sobie poddaną (…)” (Rdz 1, 28).

 

Innymi słowy:

„idźcie, rozmnażajcie się, rozwijajcie i przynoście dobre owoce”.  

 

Każdy z nas został powołany do rozwoju i wypracowywania „najlepszej wersji samego siebie” przy współpracy z Tym, który nas stworzył.

Życie na 100 % w spełnieniu, szczęściu i pomyślności – to rezultat rutyny nieustannego udoskonalania. Określamy go mianem DOSKONAŁOŚCI. Pielęgnowanie tego stanu, dbając jednocześnie o wzrost, to bez wątpienia najważniejsza sprawa naszego życia – nie ma nic bardziej fundamentalnego.

Doskonałość, czyli ŚWIĘTOŚĆ, może kojarzyć się tylko z jakąś ciężką ascezą – nic bardziej mylnego – to NORMALNOŚĆ. Po prostu odpowiedni „balans” np. dobry, małżeński seks „na całego” bez wyuzdania i zboczeń.

Jesteśmy pasjonatami wszystkiego co otrzymaliśmy w zarządzanie i nieustannie to udoskonalamy, „rozciągamy” oraz kreujemy:

 

BMW – „Bardziej, Mocniej, Wyżej”.

 

Pragniemy aby przemiana wpływała znacząco na wszystkie dziedziny Twojego życia: wolność w relacjach, życiu rodzinnym, zdrowiu, finansach.

Jesteśmy przekonani, że powodem wszelkich niepowodzeń i deficytu pomyślności są brak przemiany i wzrostu. Dlatego widzimy ogromną potrzebę w doskonaleniu siebie, aby móc pomagać w doskonaleniu innym.

Wprowadzone przez nas zmiany i udoskonalenia zostają przyjęte natychmiast, a następnie są bezzwłocznie implementowane – to nasza dewiza.

 

„Wprowadzenie prostych zasad chrześcijańskich do Twojego życia osobistego może zmienić oblicze świata”.
Benjamin Franklin