Kontakt

ABC GUTOWSKI

Aleksander Gutowski Business Coaching 

ul. Szadkowska 16 lok. 97

98-220 Zduńska Wola

NIP: 829 168 68 73

REGON: 362 543 295

 

Bardzo chętnie odpowiem na każdego e-maila, natomiast proszę o dostosowanie się do regulaminu. Nie jestem w stanie odpisywać na każdą wiadomość – w przeciwnym razie musiałbym zajmować się tym na wyłączność:

  • Zanim napiszesz sprawdź czy znajdziesz odpowiedź w swoim najbliższym otoczeniu. Mam na myśli wyszukiwarkę Google i nasze zasoby. Nie będę odpowiadał na e-maile dla których treści można znaleźć za pomocą przeglądarki w kilka minut.
  • Używaj poprawnej pisowni. Osobiście uważam, że brak poświęcenia wystarczającej ilości czasu na czytelne napisanie wiadomości (polskie znaki, przecinki, kropki) jest okazywaniem braku szacunku. „No ale większość tak pisze” – to nie jest żadne tłumaczenie. Jeżeli chcesz abym poświęcił Tobie swój czas, proszę, zadbaj o to – w przeciwnym razie nie licz, że poświęcę go Tobie.
  • Bardzo chętnie przeczytam co zmieniło się u Ciebie. Jeżeli mój blog pomógł w jakiś sposób, będę bardzo wdzięczny za wiadomość co się zmieniło, co zostało udoskonalone, jaką wartość wniosło to do Twojego życia. Czekam na takie nowiny z utęsknieniem!

 

Adres e-mail: kontakt@bogatyrozwoj.pl