Kontakt

Bardzo chętnie odpowiemy na każdego e-maila, jednak prosimy o dostosowanie się do naszego regulaminu. Nie jesteśmy w stanie odpisywać na każdą wiadomość – w przeciwnym razie musielibyśmy zajmować się tym na wyłączność.

  • Zanim napiszesz do nas sprawdź czy znajdziesz odpowiedź w swoim najbliższym otoczeniu. Mamy na myśli wyszukiwarkę Google i nasze zasoby. Nie będziemy odpowiadali na e-maile dla których treści można znaleźć za pomocą przeglądarki w kilka minut.
  • Używaj poprawnej pisowni. Osobiście uważamy, że brak poświęcenia wystarczającej ilości czasu na czytelne napisanie wiadomości (polskie znaki, przecinki, kropki) jest okazywaniem braku szacunku. „No ale większość tak pisze” – to nie jest żadne tłumaczenie i niczego ono nie usprawiedliwia. Jeżeli chcesz abyśmy poświęcili Tobie swój czas, prosimy, zadbaj o to – w przeciwnym razie nie licz, że poświęcimy go Tobie.
  • Bardzo chętnie przeczytamy, co zmieniło się u Ciebie. Jeżeli nasz blog pomógł w jakiś sposób, będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość co dobrego słychać; co się zmieniło, co zostało udoskonalone, jaką wartość wniosło to do Twojego życia. Czekamy na takie nowiny z utęsknieniem!

Pisz do nas na adres: kontakt@bogatyrozwoj.pl