Bogaty wzrost

Witaj, z tej strony Aleksander. Jeżeli chcesz sprawić komuś bliskiemu prezent lub przeczytać nauczania w lepszej jakości – pobierz pdf. Są całkowicie za darmo. Dlaczego? Ponieważ pragniemy, aby każdy z czytelników miał dostęp do świata, który przewyższa wszelką wiedzę…

Zadaniem poniższych nauczań jest zdeterminowanie Ciebie (nie ważne z jakiej pozycji startujesz, ile masz lat i jakie wykształcenie posiadasz) do niekończącej się rozbudowy i wypracowywania „najlepszej wersji samego siebie” w dążeniu do doskonałości. Mówi się, że w jednej rzeczy jesteśmy lepsi od Stwórcy; On ma już wszystko – my natomiast zawsze możemy być jeszcze lepsi.

Wchodząc coraz wyżej, osiągając szczyty, kochając, spełniając się, będąc bardziej szczęśliwymi, owoce zaczną sięgać coraz dalej…Trzeba natomiast pamiętać, że każdy zaczynał od zera, dlatego wprowadzanie zmian należy rozpocząć od najdrobniejszych przedsięwzięć np. rób codziennie jedną małą rzecz, której się boisz – ufając kochanemu Ojcu.

Drobne zdyscyplinowanie działania powtarzane codziennie, prowadzą powoli do wielkich osiągnięć w odpowiednim czasie

Człowiek, który nie postępuje w rozwoju, nie przekształca rzeczywistości i nie udoskonala świata, w konsekwencji doprowadzi siebie do ruiny. Przed nawróceniem w ogóle nie dbałem o szeroko rozumiany rozwój osobisty, dlatego mam teraz porównanie – czułem podskórnie, że przegrywam życie.

Teraz już wiem… I z całego serca pragnę się tym z Wami podzielić razem z Wiktorem: w relacji z Duchem Świętym można osiągnąć wszystko, czego się pragnie, pod warunkiem, że będzie to dobre i zgodne z Jego wolą – „wszystko mogę w tym, który mnie umacnia” (Flp 4, 13).

Idąc tą drogą wszystkie problemy, nieuporządkowania, zranienia, cierpienia itd. zaczną znikać, a jakość życia w każdej dziedzinie stanie się zadowalająca bardziej niż możesz się tego spodziewać – „Napisano bowiem: czego oko nie widziało ani ucho nie słyszało, w serce człowieka nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym którzy Go miłują” (1 Kor 9).

Tak – Bóg jest niepojęty, niezmierzony, doskonały, wszechmocny i kochający ponad miarę. Przedstawione przez nas prawdy i zasady są uniwersalne – w niniejszym opracowaniu otrzymasz konkretne wskazówki do działania i praktyczną wiedzę – Słowo jest w tej kwestii nieskończenie kreatywne i posiada ogromną moc twórczą!